3. Lis, 7 roky zpátky

Výsledky 5. kola

Výsledky 5. kola

Kačeři – Milo 1:0 ukončeno po 6 minutách
Branka: Honsch
Utkání poznamenalo krvavé zranění brankáře Mila Svatopluka Šůstka, kterého trefil rychlý puk do hlavy a musel být odvezen do nemocnice. Naštěstí je v pořádku, má deset stehů na čele a těší se na další soupeře.

Mitril – Tršice 5:19 (2:6, 1:9, 2:4)

Branky: Galásek 3, Brumar 2 – Fiala 5, Skopal 5, Horák 3, Frieb 2, Zelený, Preč, Vodička, Izák

Vyloučení – 3 : 4 / 10
Využití – 0 : 3
Střely na bránu: 15 – 37
Rozhodčí: Novotný Josef ml., Nekvapil.

Komentář z Tršic:
Utkání při plně osvětlené Šternberské aréně sledovalo 29 neplatících diváků.
Na utkání jsme přijeli do Šternberka hodinu před zápasem. Na Zimním stadionu jsme s prezidentem celé soutěže OHL panem Kubou chtěli zastihnout p.Trundu a na místě samém s ním projednat problém s osvětlením Z. S. ve Šternberku při našich mistrovských utkáních. Po delším jednání, nám bylo přislíbeno, že všechna mistrovská utkání budou odehrána na ZS. Šternberk pod plným osvětlením. Věříme, že pan Trunda dodrží svému slovu.
Jak v Uničově, tak i do tohoto utkání jsme nastoupili ve dvou pětkách (leč v pozměněné sestavě). Do branky se poprvé postavil David Sedlák. Kluci z Mitrilu přijeli též v deseti a podle mne skoro v plné síle. Zápas mohl začít.
Hra se přelévala s jedné strany na druhou. Zápas nebyl, skoupí na branky, hezké zákroky obou gólmanů, hezké akce. To vše dovedli ohodnotit diváci častým potleskem, nebo skandováním jednoho či druhého mužstva. Skóre pomalu ale s postupem času i rychle začalo narůstat v náš prospěch. Celý zápas proběhl ve sportovním duchu, bez emocí.
Rozhodčí odvedli opět kvalitní práci.
Další zápas je za námi a nyní rychle doplnit síly a připravit se na další utkání. Za týden v pátek nás čeká opět náš velký rival Buldoci Olomouc. Takže v pátek Kluci v modrém Hrrrr na ně.
A na závěr bych chtěl říci. Po zápase jsem měl radost nejen z naší výhry ale i z toho, že i když kluci z Mitrilu, vysoko prohráli, brali celý zápas sportovně, hráli naplno až do konce a tak by to mělo být.
Vždyť když nejde o život, nejde o nic a zápas to byl přece hezký.

Váš J.Tylich (Tylda)

vitas

Share "Výsledky 5. kola" via

3 Komentářů

Přidat komentář
  1. 04/11/2012
    Za uničovský Kačery přeji Svaťovi brzké uzdravení a návrat na ledovou plochu. Odpovědět
  2. 07/11/2012
    Buldoci jsou ze zranění Svati taky naměko. Hlavně, že je to o.k. Svaťo neboj, my zvedáky neumíme. Těšíme se na setkání s tebou při nejbližším zápase. Odpovědět
  3. 08/11/2012
    Svaťo , držíme palce za rychlé uzdravení . Odpovědět

Zanechte komentář

Více z Ročník 2012 - 2013
23. Srp, 6 roky zpátky

Chcete hrát „okres“?

Chcete hrát „okres“?Pro všechny, kdo chtějí zkusit kvalitu okresní hokejové ligy, máme výzvu: Nemějte z této soutěže zbytečný respekt a přijďte to zkusit. Soutěž je částečně dotovaná a leckteré zápasy mají výbornou úroveň, většinou se potkávají týmy, v nichž hrají vysloužilí hokejisté ...

15. Úno, 7 roky zpátky

Buldoci Olomouc – Everest Tršice 2:7 (1:3, 1:1, 0:3) Branky: Žovinec Milan, Heger – Fiala 2, Skopal, Frieb, Vodička, Izák, Martinák Vyloučení: 8:5 Konečný stav finále 0:2 Komentář Jirky Tylicha ( Everest Tršice ): Finále OHL ročníku 2012 – 2013 ...

10. Úno, 7 roky zpátky

3. místo mají Kačeři

3. místo mají KačeřiKačeři Uničov – Milo Olomouc 6:3 (2:0, 3:0, 1:3) Branky: Honsch 3, Parma 2, Šnejdar – Vitásek 2, Janků Vyloučení: 5:3 Třetí místo patří Kačerům Komentář Vitase (Milo): Na poslední, nejdůležitější zápas sezóny, jsme se sešli jen v osmi lidech a to ještě někteří vstali ...