Los

KOLO/Č.U. DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ ZIMNÍ STADION
1. kolo/1 pá 30.9.2016 Everest Tršice Piráti Olomouc Šternberk
1. kolo/2 čt 29.9.2016 Výběr OAHL Uničov Šternberk
1. kolo/3 pá-ne 30.9.-2.10.2016 Milo Olomouc Buldoci Olomouc Olomouc
2. kolo/4 čt 6.10.2016 Everest Tršice Výběr OAHL Šternberk
2. kolo/5 so 8.10,2016 Piráti Olomouc Buldoci Olomouc Šternberk
2. kolo/6 pá-ne 7.10.-9.10.2016 Uničov Milo Olomouc Uničov
3. kolo/7 čt 13.10.2016 Výběr OAHL Piráti Olomouc Šternberk
3. kolo/8 pá-ne 14.10.-16.10.2016 Milo Olomouc Everest Tršice Olomouc
3. kolo/9 pá-ne 14.10.-16.10.2016 Buldoci Olomouc Uničov Uničov
4. kolo/10 čt 20.10.2016 Výběr OAHL Milo Olomouc Šternberk
4. kolo/11 so 22.10.2016 Piráti Olomouc Uničov Šternberk
4. kolo/12 pá 21.10.2016 Everest Tršice Buldoci Olomouc Šternberk
5. kolo/13 pá-ne 28.10.-30.10.2016 Milo Olomouc Piráti Olomouc Olomouc
5. kolo/14 čt 27.10.2016 Buldoci Olomouc Výběr OAHL Šternberk
5. kolo/15 pá-ne 28.10.-30.10.2016 Uničov Everest Tršice Uničov
6. kolo/16 so 5.11.2016 Piráti Olomouc Everest Tršice Šternberk
6. kolo/17 čt 3.11.2016 Uničov Výběr OAHL Šternberk
6. kolo/18 pá-ne 4.11.-6.11.2016 Buldoci Olomouc Milo Olomouc Uničov
7. kolo/19 čt 10.11.2016 Výběr OAHL Everest Tršice Šternberk
7. kolo/20 pá-ne 11.11.-13.11.2016 Buldoci Olomouc Piráti Olomouc Uničov
7. kolo/21 pá-ne 11.11.-13.11.2016 Milo Olomouc Uničov Olomouc
8. kolo/22 čt 17.11.2016 Piráti Olomouc Výběr OAHL Šternberk
8. kolo/23 pá 18.11.2016 Everest Tršice Milo Olomouc Šternberk
8. kolo/24 pá-ne 18.11.-20.11.2016 Uničov Buldoci Olomouc Uničov
9. kolo/25 čt 24.11.2016 Milo Olomouc Výběr OAHL Šternberk
9. kolo/26 pá-ne 25.11.-27.11.2016 Uničov Piráti Olomouc Uničov
9. kolo/27 pá-ne 25.11.-27.11.2016 Buldoci Olomouc Everest Tršice Uničov
10. kolo/28 so 3.12.2016 Piráti Olomouc Milo Olomouc Šternberk
10. kolo/29 čt 1.12.2016 Výběr OAHL Buldoci Olomouc Šternberk
10. kolo/30 pá 2.12.2016 Everest Tršice Uničov Šternberk
11. kolo/31 pá 9.12.2016 Everest Tršice Piráti Olomouc Šternberk
11. kolo/32 čt 8.12.2016 Výběr OAHL Uničov Šternberk
11. kolo/33 pá-ne 9.12.-11.12.2016 Milo Olomouc Buldoci Olomouc Olomouc
12. kolo/34 čt 15.12.2016 Everest Tršice Výběr OAHL Šternberk
12. kolo/35 so 17.12.2016 Piráti Olomouc Buldoci Olomouc Šternberk
12. kolo/36 pá-ne 16.12.-18.12.2016 Uničov Milo Olomouc Uničov

VÁNOČNÍ PŘESTÁVKA OD 19.12.2016 DO 5.1.2017
13. kolo/37 čt 5.1.2017 Výběr OAHL Piráti Olomouc Šternberk
13. kolo/38 pá-ne 6.1.-8.1.2017 Milo Olomouc Everest Tršice Olomouc
13. kolo/39 pá-ne 6.1.-8.1.2017 Buldoci Olomouc Uničov Uničov
14. kolo/40 čt 12.1.2017 Výběr OAHL Milo Olomouc Šternberk
14. kolo/41 so 14.1.2017 Piráti Olomouc Uničov Šternberk
14. kolo/42 pá 13.1.2017 Everest Tršice Buldoci Olomouc Šternberk
15. kolo/43 pá-ne 20.1.-22.1.2017 Milo Olomouc Piráti Olomouc Olomouc
15. kolo/44 čt 19.1.2017 Buldoci Olomouc Výběr OAHL Šternberk
15. kolo/45 pá-ne 20.1.-22.1.2017 Uničov Everest Tršice Uničov

KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE – ZAHÁJENÍ PLAY OFF

1. kolo 5.10. – 7.10.2012
01 Tršice – Buldoci @ ZS Šternberk……..pátek 19:15 – 20:45
02 Uničov – Mitril @ ZS Uničov……………sobota 16:45 – 18:15
volno: Milo
2.kolo 12.10.-14.10.2012
03 Mitril - Milo @ ZS Šternberk…………..pátek 19.15 – 20.45
04 Uničov - Buldoci @ ZS Uničov………..sobota 18.15 – 19.45
volno: Tršice
3.kolo 19.10.-21.10.2012
06 Buldoci – Mitril @ ZS Šternberk …….pátek 19.15 – 20.45
05 Milo - Tršice @ ZS Olomouc…………sobota 15.30 – 17.00
volno: Uničov
4.kolo 26.10.-28.10.2012
07 Uničov - Tršice @ ZS Uničov………..sobota 18.15 – 19.45
08 Milo - Buldoci @ ZS Olomouc……….sobota 20.15 – 21.45
volno: Mitril
5.kolo 2.11.-4.11.2012
09 Mitril - Tršice @ ZS Šternberk…….pátek 19.15 – 20.45
10 Uničov - Milo @ ZS Uničov……….sobota 18.15 – 19.45
volno: Buldoci
6.kolo 9.11.-11.11.2012
11 Mitril - Uničov @ ZS Šternberk………… pátek 19.15 – 20.45
12 Buldoci – Tršice @ ZS Šternberk……..pátek 21.00 – 22.15
volno: Milo
7.kolo 16.11.-18.11.2012
13 Milo - Mitril @ ZS Olomouc ….22.11. čtvrtek 19.15 – 20.45
14 Buldoci - Uničov @ ZS Šternberk změna: sobota 12.45 – 14.15
volno: Tršice
8.kolo 23.11.- 25.11.2012
15 Tršice - Milo @ ZS Šternberk…… pátek 19.15 – 20.45
16 Mitril - Buldoci @ ZS Šternberk….pátek 21.00 – 22.30
volno: Uničov
9.kolo 30.11.- 2.12.2012
17 Tršice - Uničov @ ZS Šternberk…sobota 14.45 – 16.15
18 Buldoci - Milo @ ZS Šternberk… pátek 19.15 – 20.45
volno: Mitril
10.kolo 7.12.-9.12.2012
19 Tršice - Mitril @ ZS Šternberk…..pátek 19.15 – 20.45
20 Milo - Uničov @ ZS Olomouc…..sobota 19.45 – 21.15
volno: Buldoci
11.kolo 14.12.-16.12.2012
21 Uničov - Mitril @ ZS Uničov…….. sobota 18.15 – 19.45
22 Tršice - Buldoci @ ZS Šternberk……..pátek 19.15 – 20.45
volno: Milo
12.kolo 21.12.-23.12.2012
23 Mitril - Milo @ ZS Šternberk…….pátek 19.15 – 20.45
24 Uničov - Buldoci @ ZS Uničov………. sobota 18.15 – 19.45
volno: Tršice
13.kolo 4.1.-6.1.2013
25 Milo - Tršice @ ZS Olomouc………neděle 16.30 – 18.00
26 Buldoci - Mitril @ ZS Šternberk…. pátek 19.15 – 20.45
volno: Uničov
14.kolo 11.1.-13.1.2013
27 Uničov - Tršice @ ZS Uničov …. sobota 18.15 – 19.45
28 Milo - Buldoci @ ZS Šternberk …. pátek 19.15 – 20.45
volno: Mitril
15.kolo 18.1.-20.1.2013
29 Mitril - Tršice @ ZS Šternberk …pátek 19.15 – 20.45
30 Uničov - Milo @ ZS Uničov… sobota 18.15 – 19.45
volno: Buldoci
1.semifinále 25.1.-27.1.2013
1.semifinále mužstva 1.-4. @ ZS Šternberk…… pátek 19.15 – 20.45
1.semifinále mužstva 2.-3. @ ZS Uničov….. sobota 18.15 – 19.45
2.semifinále 1.2.-3.2.2013
2.semifinále mužstva 1.-4. @ ZS Olomouc….sobota 14.45 – 16.25
2.semifinále mužstva 2.-3. @ ZS Uničov….sobota 18.15 – 19.45
1.finále a utkání o 3.místo 8.2.-10.2.2013
1.finálové utkání @ ZS Šternberk…. pátek 19.15 – 20.45
jedno utkání o 3.místo @ ZS Uničov……sobota 18.15 – 19.45
2.finále 15.2.-17.2.2013
2.finálové utkání @ ZS Šternberk ……….pátek 19.30 – 21.00